8 Ekim 2014 Çarşamba

Elişi Dikiş Dergisi Çekilişi

Merhabalar,
Geçmiş bayramınız kutlu olsun.

Bayram ertesi ilk yayınım dikiş değil, çekiliş! 

Aslında aylardır taslak olarak bekleyen bir çekiliş projem var. O hala bekleye dururken, Creazion Elişi Dikiş Dergisi yetkilileri, blogumda yapacağımız bir çekiliş ile üç kişiye 2014/03 Eylül-Kasım sayısını hediye etmeyi teklif etti. Tabii ki bu fırsatı kaçırmak istemedim bende. :) 

Kendilerine teşekkür ediyorum ve çekilişimizin şartlarına geçmeden önce hediye edeceğimiz sayıda neler varmış bir bakalım diyorum.Yine bizler için hem gösterişli hemde kolay modellerden oluşan bir sayı hazırlamışlar. 
Bu sayıda da pantolon, tunik, elbise ve özellikle soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan hırka modelleri yoğunlukta.    Bu hırkadan dikmek için hemen triko kumaşlar almalıyım.  

Dantel kumaşlar kullanarak, aşağıdaki gibi tığ örgüsü kenar danteline sahip, çok şık hırkalar da tasarlayabiliriz.    

Kenar dantelinin yapılışı yine dergi de verilmiş.

Bu tuniğin etek detayı da yine çok beğendiklerim arasında. Kolay bir modeli olan bu tuniği hırka olarak da tasarlamak mümkün bence.


Özellikle bu gömleği ve yaka detayını da çok beğendim. Bu da dikmek istediğim modeller arasında.


Çekilişimizin şartları ise çok basit.
1. Blogger ile takip edenlerin, sayfamın sağ tarafında bulunan "Bu Siteye katılın" yada "Bu siteyi takip et" ile blogumu takibe almanız ve çekilişi (blogunuz yada g+'da) paylaşmanız,2. Facebooktan takip etmek isteyenlerin, Facebook sayfamı beğenmeniz ve çekiliş fotoğrafını paylaşmanız,
3. Bloggerdan takip edenlerin, bu yayının altına, facebooktan takip edenlerin ise facebooktaki çekiliş fotoğrafının altına "takipteyim ve paylaştım" yazmanız,
çekilişe katılmanız için yeterli.
  
Hem blog hem facebooktan takip ederek çifte şans elde edebilirsiniz.

20 Ekim tarihinde yani ayıptır söylemesi doğum günümde tamamlanacak olan çekilişimizin sonucunu random.org ile belirleyeceğiz ve kazanan üç kişiyi yine kendi blogumda duyuracağım.

Haydi bol bol şanslar ;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme